W ostatnim miesiącu tego roku akademickiego aktywności Koła ograniczyliśmy do wspólnych przygotowań do egzaminów i różnego rodzaju spotkań integracyjnych pomagających na chwilę odpocząć od nauki.  

8 czerwca zorganizowaliśmy imprezę na zakończenie roku wspólnej pracy. Wieczór spędziliśmy na grach planszowych i karaoke. Była to też okazja do podziękowania studentom piątego roku, którzy aktywnie włączali się w działalność Koła i swoim zaangażowaniem wnieśli wiele dobrego do naszej organizacji. Wyróżniliśmy pracę Doroty Kośki, która zainicjowała cykl wieczorów filmowych oraz w latach 2015/2016 i 2016/2017 pełniła funkcję skarbnika. Szczególne podziękowania należały się Damianowi Jelito, byłemu prezesowi Koła, którego ogromny wkład w nasz rozwój jest nieoceniony. Mamy nadzieję, że nasza współpraca się nie skończy.  

Jednym z naszych ulubionych sposobów spędzania wolnego czasu jest wspólna gra we frisbee. W czerwcu, tak jak w poprzednich miesiącach, kilka razy spotkaliśmy się, żeby na świeżym powietrzu dać odetchnąć zmęczonemu umysłowi i spalić trochę kalorii.   

Pod koniec miesiąca spotkaliśmy się na ostatnim przed wakacjami wieczorze filmowym. Tym razem obejrzeliśmy francuską komedię „Za jakie grzechy, dobry Boże?”. Seans dostarczył nam dużo rozrywki i pozwolił odprężyć się w miłej atmosferze. Po skończonym filmie tradycyjnie dyskutowaliśmy o swoich wrażeniach i przemyśleniach.  

Przed nami trzymiesięczna przerwa od zajęć i pracy w Kole. Część z nas wykorzysta go na praktyki i staże, część na samodzielną naukę, ale jedno jest pewne – zdecydowanie nie będzie to zmarnowany czas.