World of Audit to profesjonalny cykl szkoleń prowadzony przez wykwalifikowanych trenerów KPMG. Jeśli jesteś zainteresowany praktycznym podejściem do zagadnień finansowych i wiążesz swoją zawodową przyszłość z branżą audytorsko-doradczą, weź udział w programie, w którym do wygrania jest płatna praktyka w dziale audytu KPMG w Polsce. Do udziału w programie zapraszamy studentów kierunków ekonomicznych i finansowych, studiujących na III, IV i V roku jednolitych studiów magisterskich, studentów III roku studiów licencjackich, studentów I i II roku studiów magisterskich uzupełniających. Program składa się z czterech etapów: rejestracji on-line, testów pisemnych, szkoleń i gali. Więcej na: worldofaudit.kpmg.pl.